Müşteri Hizmetleri

0850 305 59 66 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

Bilgi Güvenliği
Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Roscent personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.
www.roscent.net, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, yasal zorunluluk halleri dışında kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Bilgi Paylaşımı
www.roscent.net; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca, kullanıcıların onayının alınması şartı ile, bu bilgiler www.roscent.net tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi
www.roscent.net, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.
Firmamız üyelerinin bizimle paylaştığı kişisel veriler ve ödeme için kullanılan kart bilgilerine www.roscent.net personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

– Kredi / Banka Kartları